دوره ها

آموزش نرم افزار ادوب کانکت: چگونه از تخته سفید برای نوشتن استفاده کنیم؟

چگونه از تخته سفید برای نوشتن استفاده کنیم؟

 

ادوب کانکت یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش مجازی است که با داشتن امکاناتی بسیار متنوع، تجربه دلچسبی از آموزش مجازی را برای مدرسین فراهم می کند. اگر شما مدرس دوره ای باشید و برای اولین بار از این نرم افزار استفاده کنید، به خوبی متوجه این موضوع خواهید شد. یکی از امکاناتی که این نرم افزار جهت نوشتن و نمایش در اختیار شما قرار داده است، تخته وایت برد است. شما با استفاده از این امکان می توانید به راحتی با ابزارهای مختلف مثل قلم نوری یا موس مطالب مورد نظر خود را یادداشت کنید و با ذخیره، آن ها را در اختیار دانشجویان خود نیز قرار دهید. ما در این آموزش، نحوه استفاده از تخته سفید و امکانات آن را به شما آموزش خواهیم داد.

 

چگونه فایل های خود را در ادوب کانکت ذخیره کنیم؟

 

استفاده از ابزار تخته سفید ادوب کانکت

استفاده از ابزار تخته سفید در نرم افزار ادوب کانکت در هر دو حالت ورود با نرم افزار و مرورگر امکان پذیر است. تنها کمی تفاوت ظاهری در این قابلیت ها وجود دارد.

در هنگام استفاده از نرم افزار با استفاده از مرورگر وب، با باز کردن نرم افزار شما سه قسمت را مشاهده می کنید. گزینه سمت راست whiteboard است که با کلیک بر روی آن می توانید یک صفحه جدید باز کنید که در آن یادداشت کنید. همچنین در صورتی که قبلا صفحه ای ساخته باشید، با کلیک بر روی فلش رو به پایین این گزینه، می توانید آن را باز و مجددا در ان یادداشت کنید.

 

استفاده از تخته وایت برد در ادوبی کانکت (Adobe Connect)

 

پس از باز کردن این نرم افزار، یک سری ابزار را در سمت چپ صفحه مشاهده می کنید که می توانید از آن ها برای نوشتن استفاده کنید. هر کدام از این ابزار معانی مربوط به خود را دارند:

 

ابزار تخته سفید در نرم افزار ادوب کانکت (Adobe Connect)

 

همان طور که ملاحظه کردید، استفاده از قابلیت تخته نیز به سادگی استفاده از دیگر ابزارهای این نرم افزار است که در دیگر آموزش های سایت دوره ها مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید جهت آشنایی با دیگر قابلیت های این نرم افزار، سایر پست های آموزشی که در این سایت قرار داده شده را مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*