دوره ها

آموزش نرم افزار ادوب کانکت: چگونه فایل های خود را بارگذاری کنیم؟

چگونه فایل های خود را بارگذاری کنیم؟

 

اگر شما مدرس یا ارائه دهنده یک دوره یا مبحث آموزشی در نرم افزار آدوب کانکت باشید، به احتمال زیاد نیاز پیدا می کنید که فایل تصویری، صوتی، متنی یا ویدئویی خود را به اشتراک بگذارید. به همین دلیل در این آموزش سعی داریم تا شما زا با نحوه بارگذاری و اشتراک گذاری فایل در ادوب کانکت آشنا کنیم.

برای این کار کافی است تا جدیدترین ورژن این نرم افزار را دانلود کنید و در ادامه آموزش های داده شده را اجرا نمایید.

 

دانلود نرم افزار ادوب کانکت

 

توجه نمایید که جهت اشتراک گذاری فایل، لازم است تا شما به عنوان میزبان (Host) یا ارائه دهنده (Presentor) در کلاس حضور داشته باشید. برای این کار پیشنهاد می کنیم تا آموزش تعیین سطح دسترسی در نرم افزار ادوب کانکت را مطالعه کنید.

چگونه فایل های خود را در ادوب کانکت بارگذاری کنیم؟

 

برای این کار پس از ورود به محیط نرم افزار از طریق مرورگر، بر روی گزینه Document کلیک کنید تا صفحه مربوط به آپلود فایل برای شما باز شود.

(در این دکمه فلش رو به پایینی را مشاهده می کنید که می توانید از آن برای مشاهده فایل های آپلود شده خود در نرم افزار استفاده کنید).

 

آپلود فایل در ادوبی کانکت (Adobe Connect)

 

پس از کلیک بر روی گزینه Document، صفحه ای برای شما باز می شود که با کلیک بر روی گزینه Browse My Computer می توانید فایل های مورد نظر را از رایانه خود بر روی محیط ذخیره سازی در نرم افزار آپلود کنید.

 

بارگذاری فایل در ادوب کانکت

 

اما اگر قبلا فایل هایی را بر روی محیط نرم افزار آدوب کانکت آپلود کرده باشید، با کلیک بر روی گزینه  History یا Uploaded Files می توانید آن ها را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر کدام از فایل ها، می توانید انتخاب کنید که چه فایلی برای شرکت کنندگان در کلاس نمایش داده شود. کافی است تا فایل را انتخاب کرده و بر روی گزینه Share کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری فایل در Adobe Connect

 

شما می توانید محتوای بارگذاری شده خود را اصلاح و یا نشانه گذاری کنید. کافی است تا گزینه Draw را از سمت راست بالای کادر انتخاب کنید تا ابزارهای نشانه گذاری برای شما نمایش داده شوند.

 

ویرایش فایل های ضبط شده در آدوب کانکت

 

جهت آموزش کار با ابزارهای نشانه گذاری در Adobe Connect، آموزش استفاده از تخته سفید در نرم افزار آدوبی کانکت را مطالعه کنید.

 

امیدواریم که این قسمت از آموزش اشتراک گذاری فایل در نرم افزار Adobe Connect برای شما مفید واقع شده باشد. ما را همراهی کنید تا در دیگر آموزش ها، شما را با سایر قابلیت های این نرم افزار آشنا کنیم.

دیدگاه‌ها (5)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

  علی عنایتی مهمان 23/08/1399 پاسخ

  تشکر

  حسن الداغی مهمان 01/09/1399 پاسخ

  ممنون.

  یکی مهمان 21/10/1399 پاسخ

  سلام ممنون....با گوشی ام میشه؟

   حسین یعقوبی مدیر کل 22/10/1399 پاسخ

   بله

  زهرا مهمان 11/11/1399 پاسخ

  سلام با گوشی میشه فایل به اشتراک گذاشت..؟ چجوری؟