جشنواره نوروز پربار دوره ها 1402 کد تخفیف : n1402
دوره ها

آموزش نرم افزار ادوب کانکت: چگونه از میکروفون استفاده کنیم؟

چگونه از میکروفون استفاده کنیم؟

 

تجربه آموزش مجازی (آنلاین) می تواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد. کافی است تا شما با قابلیت ها و امکاناتی که نرم افزارهای آموزش مجازی در اختیار شما قرار داده اند، آشنا باشید. خواهید دید که آموزش به این طریق به مراتب جذاب تر از آموزش حضوری خواهد بود و شما بازدهی بیشتری نسبت به آموزش در کلاس های درس فیزیکی خواهید داشت. یکی از قابلیت هایی که نرم افزار ادوب کانکت برای شما فراهم آورده است، استفاده از میکروفون است تا شما بتوانید به راحتی سوالات و نظرات خود را در کلاس مطرح کنید. این قابلیت برای تمامی شرکت کنندگان در کلاس فراهم شده است.

فعال سازی میکروفون در ادوب کانکت بسیار ساده است. کافی است تا چند مرحله را که در این قسمت توضیح داده می شود، انجام دهید تا بتوانید به سادگی میکروفون خود را متصل کنید:

با ورود به کلاس، در قسمت بالای صفحه گزینه میکروفون را مشاهده می کنید که جهت پخش و تنظیمات صدا باید از این گزینه استفاده کنید.

جهت وصل شدن میکروفون در ادوب کانکت، نخست شما باید بر روی این گزینه کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای ظاهر می شود که از شما می خواهد تا دسترسی میکروفون خود را فعال کنید. با کلیک بر روی گزینه Allow دسترسی میکروفون برای شما فعال می شود. پس از فعال شدن، رنگ گزینه میکروفون به رنگ سبز تغییر کرده و پیغام Microphone Connected برای شما ظاهر می شود.

 

استفاده از میکروفون در ادوب کانکت (Adobe Connect)

 

در کنار گزینه میکروفون، فلشی رو به پایین وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید وارد قسمت تنظیمات صدای میکروفون شوید. این قسمت از چند گزینه تشکیل شده است که هر کدام معنایی دارند:

 

تنظیمات میکروفون در ادوبی کانکت

 

دقت داشته باشید در صورتی که از کامپیوتر شخصی استفاده می کنید، برای اتصال نیاز به تهیه میکروفون خواهید داشت. اما در هنگام استفاده از لپ تاپ یا گوشی همراه می توانید از میکروفون خود دستگاه جهت برقراری ارتباط استفاده نمایید.

 

این قسمت از آموزش کار با نرم افزار ادوب کانکت نیز به پایان رسید. گرچه در هنگام استفاده از میکروفون ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که در مقاله رفع مشکلات میکروفون در ادوب کانکت به تفصیل آن ها را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در مقاله های دیگر شما را با دیگر قسمت های آموزش این نرم افزار آشنا کنیم.

هم چنین در صورت بروز مشکل در هنگام استفاده از نرم افزار Adobe Connect، پرسش های خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*