جشنواره نوروز پربار دوره ها 1402 کد تخفیف : n1402
دوره ها

افراد چه نقش‌هایی در بیگ بلو باتن دارند؟

نقش در بیگ بلو باتن

اگر شما از کاربران نرم افزار بیگ بلو باتن هستید و از این نرم افزار برای برگزاری و شرکت در کلاس‌ها و جلسات آنلاین استفاده می‌کنید باید با این نرم افزار و امکانات آن به خوبی آشنا باشید. یکی از مواردی که شما در هنگام استفاده از این نرم افزار باید به آن آشنا باشید نقش خود و امکانات و دسترسی‌ها و محدودیت‌هایی است که با آن نقش در انتظار شماست. در این مطلب در مورد انواع نقش در بیگ بلو باتن توضیح می‌دهیم.

در بیگ بلو لاتن، افراد دارای 3 نقش هستند.

بیننده یا Viewer

ارائه دهنده یا Presenter

برگزارکننده یا Moderator

هر کدام از این نقش‌ها را در پایین توضیح می‌دهیم.

 

نقش افراد در ادوب کانکت

 

بیننده

نقش بیننده در واقع همان دانشجو یا شرکت کننده در جلسات بیگ بلو باتن است. می‌تواند در حین جلسه، فایل صوتی یا تصویری ارسال یا دریافت کند. همچنین می‌تواند در نظر سنجی‌ها شرکت کند و در جلسات اتاق‌های بریک اوت نیز حضور داشته باشد. البته ارائه دهنده می‌تواند این موارد را برای بیننده محدود کند.

ارائه دهنده

یک ارائه دهنده به جر اختیارات و دسترسی‌های بیننده کارهای دیگری را نیر می‌تواند انجام دهد. می‌تواند بیننده‌ها را محدود کند و صدای آنها را ببندد. البته تمام دسترسی‌های بیننده را می‌تواند محدود کند. همچنین می‌تواند یک یا چند نفر از بیننده‌ها را تبدیل به ارائه دهنده کند. شروع نظر سنجی، به اشتراک گذاری ویدئو از پلتفرم‌های آنلاین، حاشیه نویسی روی تخته سفید، آپلود کردن اسلاید و پروژه‌های آفیس و پی‌دی‌اف، اشتراک گذاری صفحات دیگران و … از جمله دسترسی‌های نقش ارائه دهنده در بیگ بلو باتن است.

برگزارکننده

این نقش بالاترین دسترسی‌ها را دارد. به جز اختیارات بیننده‌ها و ارائه دهنده‌ها کارهای زیر را هم می‌تواند انجام دهد.
ایجاد اتاق استراحت، ایجاد دسترسی مجری برای یک شخص یا چند نفر. شروع و پایان جلسات و کلاس‌ها، توقف کلاس‌ها. قطع و وصل صدای بیننده‌ها، ایحاد محدودیت برای بیننده‌ها. نوشتن زیر نویس و بسیاری کارها و اختیارات دیگر.

در این مطلب سعی شد تا به طور مختصر به انواع نقش در بیگ بلو باتن توضیح داده شود. البته در زمان استفاده از این نرم افزار شما می توانید از پشتیبان خود بیشتر در مورد دسترسی‌ها و محدودیت‌ها سوال بپرسید.

بیگ بلو باتن بعد از ادوب کانکت یکی از بهترین نرم افزارهای کلاس آنلاین در دنیاست. یکی از مهمترین دلایل آن، همین امکاناتی است که برای استفاده کنندگان ایجاد کرده.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*