دوره ها

افراد چه نقش‌هایی در ادوب کانکت دارند؟

نقش ها در ادوب کانکت

 ادوب کانکت در حال حاضر به عنوان بهترین و محبوبترین نرم افزار آموزش آنلاین در دنیا شناخته می‌شود. این نرم افزار امکانات قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال هر شخصی که از این نرم افزار استفاده می‌کند دارای یک نقش است. این نقش تعیین می‌کند که شخص چه دسترسی‌ها و چه محدودیت‌هایی در حین برگزاری کلاس یا جلسه آنلاین دارد. در این مطلب به بررسی انواع نقش در ادوب کانکت می‌پردازیم.

نقش در ادوب کانکت

 

شرکت کننده (Participant)

این نقش ساده‌ترین سطح دسترسی را دارد. در واقع اینها همان دانشجویان شرکت کننده در کلاس هستند. این کاربران می‌توانند در کلاس‌ها شرکت کنند محتواهای به اشتراک گذاشته را ببینند در نظر سنجی‌ها شرکت کنند و وضعیت خود را تنظیم کنند.
اما شرکت کنندگان نمی‌توانند پادها را تنظیم کنند. در ضمن اگر بخواهند صدا و تصویر خود را به اشتراک بگذارند نمی‌توانند. برای این کار باید توسط میزبان به آنها دسترسی داده بشه.

ارائه دهنده (Presenter)

سطح دسترسی این گروه از شرکت کنندگان بیشتر است. ارائه دهندگان در ادوب کانکت می‌توانند انواع محتوا را به اشتراک بگذارند و دسترسی وب کم شرکت کنندگان را تنظیم کنند. اما نمی‌توانند ظاهر اتاق را تغییر دهند و یا پادی را به کلاس اضافه یا حذف کنند.
در واقع ارائه دهنده را می‌توان معاون میزبان دانست. در صورتی که میزبان حضور نداشته باشد ارائه دهنده می‌تواند تمام کارهای او انجام دهد.

میزبان (Host)

میزبان می‌تواند از تمام امکانات ادوب کانکت استفاده کند. تغییر در چیدمان کلاس، اضافه و حذف پادها، به اشتراک گذاری اطلاعات و فایل‌ها، مدیریت اتاق استراحت، تنظیم دسترسی صدا و تصویر شرکت کنندگان و ارائه دهندگان و … .
اما مهمترین دسترسی میزبان، تعیین نقش دیگران در کلاس و نرم افزار است.

 

اکنون که  با انواع نقش ها در ادوب کانکت آشنا شدید می‌توانید بفهمید که چه دسترسی‌هایی در کلاس دارید و محدودیت‌هایی برای شما اعمال شده. همچنین می‌دانید برای رفع این محدودیت‌ها باید چه کار کنید. این موضوع باعث می‌شود تا بهتر بتوانید در کلاس شرکت کنید و کمتر برای انجام کارهای خود سردرگم شوید.
در صورت نیاز به استفاده از نرم افزار ادوب کانکت می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید.

 

خرید سرویس کلاس آنلاین ادوب کانکت

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*