دوره ها

چگونه می توانیم در ادوب کانکت بازی کنیم؟!

نصب بازی در ادوب کانکت

احتمالا عنوان مطلب برای شما تعجب برانگیز باشد: «بازی کردن در ادوب کانکت»

مگر امکان بازی کردن در ادوب کانکت وجود دارد؟

باید بگوییم بله!

ادوب کانکت حتی این قابلیت را برای شما فراهم ساخته تا با دوستان خود بازی کنید! در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

 

دانلود نرم افزار ادوب کانکت

 

چگونه می توانیم در ادوب کانکت بازی کنیم؟

برای بازی در ادوب کانکت نخست باید یک لابی یا سالن ایجاد کنید. این سالن برای این است تا شما قبل از ورود به کلاس یا سمینار با هم صمیمی شوید. برای ایجاد این سالن ابتدا باید یک قالب برای آن ایجاد کنید. برای این کار می‌توانید از قالب‌های خود ادوب کانکت نیز استفاده کنید.

 

برای ایجاد قالب جدید روی علامت + در پایین منو کلیک کنید. سپس تیک گزینه creating a new blank layout را زده و یک نام برای آن انتخاب کنید. ما در این جا نام Friendly را به طور پیشفرض انتخاب می کنیم. در مرحله بعد روی گزینه OK کلیک کرده و طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید.

با ساخت این قالب، می توانید آن را در طرح های ادوب کانکت مشاهده کنید. اگر تمایل داشته باشید که این طرح در ابتدای منو قرار بگیرد، روی آن کلیک کرده و آن را به ابتدای نوار بکشید.

 

چگونه طرح خود را شخصی سازی کنیم؟

برای شخصی سازی قالب خود در ادوب کانکت، کافی است تا بر روی گزینه Meeting menu کلیک کرده و گزینه Preferences را انتخاب کنید. در اینجا اگر قصد داشته باشید تا عکسی را به عنوان پس زمینه انتخاب کنید، بر روی دکمه آپلود کلیک می کنید. در انتها کافی است تا گزینه Done را بزنید.

شما می توانید به سالن خود محتوا نیز اضافه کنید. برای این کار با استفاده از گزینه Pods هر کدام را که تمایل داشته باشید، می توانید اضافه کنید.

 

نحوه اضافه کردن اسلایدهای چرخشی در آدوب کانکت

یکی دیگر از امکاناتی که ادوب کانکت در این بخش برای شما فراهم کرده است، اضافه کردن اسلایدهای چرخشی است. منظور از اسلایدهای چرخشی، اسلایدهایی هستند که به صورت خودکار در یک چرخه تکرار می شوند.

 

برای این کار می توانید با استفاده از گزینه Adobe presenter به اسلایدها دسترسی داشته باشید. اما ممکن است قصد داشته باشید که از تصاویر جدیدی برای این کار استفاده کنید. برای این کار کافی است تا عکس خود را (با هر فرمتی) درگ (Drag) کنید. شما حتی می توانید اندازه عکس های خود را تغییر داده و یا محل آن را جابه‌جا کنید.

 

نحوه اضافه کردن اپلیکیشن‌های تعاملی در آدوبی کانکت

اما در این بخش به شما توضیح خواهیم داد تا چگونه اپلیکیشن های مورد نظر مثل بازی یا تایمر را به Adobe connect اضافه کنید.

 

برای این کار ادوب کانکت را در مرورگر خود باز کنید و در صفحه ای دیگر apps.adobeconnect.com را تایپ کنید. درون این سایت میتوانید لیستی از برنامه هایی را که قصد دارید به ادوب کانکت اضافه کنید، مشاهده کنید. کافی است تا اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به داخل پاد اشتراک گذاری بکشید. شما همچنین می توانید اندازه آن را تغییر داده یا نوار عنوان آن را مخفی کنید.

 

این رو هم بخون:

ایجاد نظر سنجی در ادوب کانکت

 

به همین سادگی شما می توانید در ادوب کانکت اپلیکیشن و یا بازی مورد نظر خود را اضافه کنید.

 

در صورتی که هنگام کار با این نرم افزار به سوال و یا مشکلی برخورد کردید، آن را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*