دوره ها

جدیدترین امکانات تخته سفید ادوب کانکت

همه ی ما، از زمان مدرسه تخته سیاه را به یاد داریم. امروزه در بسیاری از مدارس از تخته سفید یا وایت برد به جای آن استفاده می‌شود. در واقع این تخته‌ها و گچ و ماژیک از مهمترین وسایل آموزشی است. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از نرم افزارهای آموزش آنلاین، تخته سفید به این نرم افزارها نیز وارد شده. اما خب امکانات خیلی بیشتری نسبت به آنان دارد.
در این مطلب به ویژگی‌های تخته سفید ادوب کانکت به عنوان محبوبترین نرم افزار کلاس آنلاین جهان می‌پردازیم.

عدم محدودیت

تخته‌های قدیمی محدودیت‌های زیادی داشتند. بعد از مدتی تخته‌های هوشمند وارد بازار شدند که محدودیت‌های بسیار کمتری را دارا بودند. اما تخته‌های مجازی دیگر هیچ محدودیتی ندارند. تخته سفید ادوب کانکت هم همینطور است. این تخته سفید هم در نسخه دسکتاپ و هم در نسخه‌های موبایلی به خوبی کار می‌کند. انگشت، قلم یا موس. تفاوتی ندارد که از کدام استفاد کنید. ادوب کانکت همه را پشتیبانی می‌کند.
در جدیدترین آپدیت تخته سفید ادوب کانکت، نوار ابزار آن بسیار جدید شده و امکانات بیشتری به آن اضافه شده. این نوار ابزار از سمت چپ باز می‌شود. یکی از امکانات جدید و جالب آن، در مورد رنگ است. تعیین رنگ، اشباع و قدرت آن را می‌توانید به راحتی انجام دهید.

امکانات تخته سفید ادوب کانکت

فقط این نیست. ابزارهایی مثل خودکار، مداد، ماژیک و هایلایت هم به این نوار ابزار اضافه شده که بسیار کاربردی است.
نکته جالب در مورد این ابزارها این است که اثری که به جا می‌گذارند بسیار شبیه اثر واقعی آن است و کاملا قابل تشخیص. در ضمن این ابزارها بسیار به سرعت و میزان فشار حساس هستند. این یعنی بسیار نسبت به نسخه‌های قبلی هوشمندتر شده اند. در ضمن دقت خیلی بالاتری نیز دارند.

امکانات تخته سفید ادوب کانکت

تخته سفید ادوب کانکت، تنها یکی از امکانات فوق العاده این نرم افزار قدرتمند است.

بدون شک ادوب کانکت بهترین و قویترین نرم افزار آموزش آنلاین دنیاست. به همین دلیل نیز محبوترین و پر استفاده‌ترین ابزار در نوع خود است.
برای استفاده از این نرم افزار می‌توانید با سایت دوره‌ها و از طریق لینک زیر تماس بگیرید.

خدمات ادوب مانکت سایت دوره ها

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*