دوره ها

توصیه‌های برای استفاده از بیگ بلو باتن

استفاده از بیگ بلو باتن

اگر از بیگ بلو باتن استفاده می‌کنید در این مطلب می‌توانید توصیه‌هایی برای استفاده بهتر و بالا بردن کیفیت ارتباط خود بخوانید. بیگ بلو باتن از جمله نرم افزارهای پر طرفدار برای کلاس و جلسات آنلاین است. بنابراین آموزش بیگ بلو باتن و این موارد قطعا برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند مهم است.

رایانه

بهتر است از لپ تاپ یا کامپیوتری استفاده کنید که حداقل 4 گیگ حافظه و 2 گیگ رم داشته باشد. این حداقل سخت افزار لازم برای این نرم افزار است. قطعا هرچه سخت افزار قوی‌تری داشته باشید کیفیت بالاتری را نیز در اختیار خواهید داشت.

 

مرورگر

در سیستم عامل ویندوز بهترین مرورگرها برای بیگ بلو باتن شامل Edge, Firefox و Google chrome است. البته کروم نسبت به بقیه عملکرد بهتری داشته.
در دستگاه‌های اندرویدی بهترین گزینه Chrome است.
اگر از سیستم عامل مکینتاش استفاده می‌کنید بهترین گرینه Safari است. اما توجه داشته باشید که نمی‌توانید از ویژگی استراک گذاری صفحه استفاده کنید.
کاربران گوشی و آی‌پدهای IOS نیز بهتر است از Safari استفاده کنند. البته در این سیستم عامل هم نمی‌توانید از امکان اشتراک گذاری صفحه استفاده کنید.

 

بیگ بلو باتن در تلفن همراه

 

بیگ بلو باتن از فناوری به نام WebRTC استفاده می‌کند. این فناوری امکان ارتباطات Real-Time را در مرورگرها فعال می‌کند.
البته همه مرورگرها از این فناوری پشتیبانی نمی‌کنند. بهترین مرورگری که به خوبی این فناوری را اجرا می‌کند Chrome است.

 

حل مشکل 1007 در بیگ بلو باتن

 

صدا

اولین و مهمترین نکته استفاده از هدست است. به این ترتیب سایر شرکت کنندگان میتوانند بدون اکو و به وضوح صدای شما را بشنوند.
برای صحبت کردن به هیچ عنوان از میکروفون سیستم خود استفاده نکنید. چون باز خورد صدای بلندگوها، باعث از بین رفتن کیفیت صدا می‌شود.
زمانی که تایپ می‌کنید صدای آن از طریق میکروفون به کلاس بر می‌گردد. پس اگر از میکروفون خارجی استفاده نکنید کیفیت صدا به شدت پایین می‌آید.
اگر از کروم برای کلاس‌ها استفاده می‌کنید با کلیک بر روی گوشه سمت راست بالا، به مرورگر اجازه استفاده از میکروفون را بدهید.

لازم نیست از یک هدست گران قیمت استفاده کنید.
اگر در یک مکان آرام باشید یک لپ تاپ با میکروفون داخلی ممکن است کافی باشد.
استفاده از هدفون و میکروفون خارجی باعث داشتن ارتباطی با کیفیت می‌شود. استفاده نکردن از هدفون باعث بازخورد صدا می‌شود. زیرا میکروفون می‌تواند بلندگوهای شما را بشنود.

 

صدا در بیگ بلو باتن

 

 

ضبط کلاس آنلاین در بیگ بلو باتن

 

تلفن همراه

بدون شک بهترین نوع داده در حال حاضر 4G است. اما با اتصال به یک شبکه 3G نیز می‌توان از نرم افزار استفاده کرد.
بهتر است از شبکه‌های عمومی استفاده نکنید. به دلیل استفاده تعداد نفرات زیاد از این شبکه‌ها، معمولا پهنای باند زیادی اشغال می‌شود. این موضوع باعث کاهش کیفیت می‌شود.
هنگام استفاده از بیگ بلو باتن، سایر اپلیکیشن‌های در حال اجرا ببندید.
بیگ بلو باتن از اینترنت زیادی استفاده می‌کند.

نکته آخر اینکه اگر برگزار کننده هستید سعی کنید از جایی خدمات بگیرید که پشتیبانی مناسبی داشته باشد. در صورت بروز مشکل اولین کسی که به آن مراجعه می کنید پشتیبان است. پس بنابراین اهمیت آن را  دست کم نگیرید. همچنین آموزش های لازم در مورد بیگ بلو باتن را هم در اختیارتان قرار دهند.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*