دوره ها

آموزش نرم افزار ادوب کانکت: چگونه ویدئو وبینار را به صورت گروهی دانلود کنیم؟

چگونه ویدئو وبینار را به صورت گروهی دانلود کنیم؟

 

گاهی اوقات ممکن است شما قصد داشته باشید ویدئوهای وبیناری که تهیه کرده اید را دانلود نمایید و یا این امکان را برای دیگر کاربرانتان فراهم کنید تا آن ها هم بتوانند وبینار ضبط شده را دانلود و به دفعات استفاده نمایند. این امکان برای شما فراهم شده است تا با استفاده از سیستم عامل ویندوز دانلود ویدئو در ادوب کانکت را به سادگی انجام دهید. در این مطلب ما این موضوع را به شما آموزش خواهیم داد تا به سادگی بتوانید ویدئوهای وبینار را دانلود کنید.

 

چگونه دانلود ویدئو را در ادوب کانکت انجام دهیم؟

 

برای این کار نخست شما باید دسترسی به پنل Administration را در سایت داشته باشید. برای این کار می توانید اشتراک پنل ادوب کانکت را از سایت دوره ها تهیه کنید.

 

مشاهده پلن های ادوب کانکت سایت دوره ها

 

در صورتی که دسترسی به پنل فوق را دارید، به سربرگ Meeting وارد شوید و دسترسی را برای کاربرانی که قصد دانلود وبینار را دارند، به Host ارتقا دهید. توجه داشته باشید که نخست خود شما باید دسترسی Host را در نرم افزار Adobe Connect داشته باشید.

 

تعیین سطح دسترسی برای کاربران در ادوب کانکت

 

پس از انجام این کار، باید نرم افزار Offliner.exe را دانلود و نصب نمایید.

 

برای دانلود وبینار، طبق مراحل زیر عمل کنید:

 

  • به سربرگ Meeting وارد شده و از آن جا به قسمت Recordings مراجعه کنید. با ورود به این قسمت می توانید ویدئوهای ضبط شده خود را مشاهده کنید.

آموزش دانلود ویدئو در ادوب کانکت (Adobe Connect)

 

  • بر روی ویدئوی مورد نظر کلیک کنید و از قسمت URL For Viewing لینک آن را کپی کنید. پس از کپی لینک، آن را داخل باکس Enter Recording URL پِیست کنید.

دانلود وبینار با آدوبی کانکت

 

  • در این قسمت شما دو گزینه Browse و Add را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی دکمه Browse می توانید مسیر ذخیره شدن فایل خود را انتخاب کنید و با کلیک بر روی گزینه Add لینک مربوطه را به فهرست دانلودهای خود اضافه می کنید.
  • پس از کلیک بر روی دکمه Add، نرم افزار exe پنجره ای را باز می کند که می توانید اطلاعات کاربری خود را در آن وارد کنید. پس از این کار، دکمه ورود را بزنید تا فایل مورد نظر آماده برای ذخیره سازی شود.
  • با ورود صفحه ای برای شما باز می شود که نام و آدرس فایل، حساب متصل شده به Meeting، نمودار ذخیره فایل و نتیجه فایل ها را به شما نشان می دهد.
  • پس از ورود تمام لینک های مد نظر به این قسمت، دکمه Start را بزنید تا فرایند دانلود آغاز شود و فایل های شما به فرمت MP4 دانلود شوند.

 

دانلود فیلم ضبط شده با ادوب کانکت

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*