دوره ها

ضبط کلاس در اسکای روم

ضبظ کلاس در اسکای روم

امروزه کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که استفاده از ارتباطات آنلاین را تجربه نکرده باشد. با توجه به شرایطی که امروزه پیش آمده حتی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نیز مجبور به استفاده از این تکنولوژی‌ها هستند. شرایط به ما نشان داد که خواه یا‌ناخواه مجبور به استفاده از تکتولوژی و ارتباطات به صورت آنلاین هستیم. اما موضوع فقط یک دیدار ساده نیست. برگزاری جلسات، انجام امور اداری و برگزاری کلاس‌های درس نیز امروزه به صورت آنلاین در آمده. برای هر کدام از این امور نیز ابزار و امکانات خاصی تولید شده. یکی از این تولیدات که برای برگزاری کلاس های آنلاین و جلسات است پلتفرم اسکای روم است. در این مطلب به ضبط کلاس در اسکای روم می‌پردازیم.

آموزش اتصال بیگ بلو باتن به وردپرس

اسکای روم در کنار نرم افزارهایی مثل بیگ بلو باتن و ادوب کانکت، توانسته رضایت بالای کاربران خود را جلب کند. دارا بودن محیطی ساده، قابل فهم و راحت که کار با آن را برای مدرسین لذت بخش کرده این افزونه را تبدیل به یکی از اولین انتخاب‌ها برای مدرسین کرده است.

جالب است که بدانید که بسیاری از مدرسین هنوز نمی‌دانند که امکان ضبط کلاس‌ها در اسکای روم وجود دارد. این کار بسیار ساده است. اما همانطور که گفته شد متاسفانه هنوز مدرسین زیادی از این قایلیت فوق‌العاده اسکای روم اطلاع ندارند. به همین خاطر استفاده از سایر پلت فرم‌های آموزش آنلاین را ترجیح می‌دهند.
در این مطلب قصد داریم تا نحوه ضبط کلاس‌ها در اسکای روم را به شما عزیزان آموزش دهیم.

ضبط-کلاس-در-اسکای-روم

ضبط کلاس در اسکای روم

ضبط کلاس در اسکای روم روشی بسیار ساده و البته رایگان دارد. برای این کار باید از یک افزونه در مرورگر کروم استفاده کرد. نام این افزونه skyroom screen sharing and recording است. برای دانلود و نصب این این افزونه می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود افزونه skyroom screen sharing and recording

با استفاده از این افزونه در حین کلاس می‌توانید ضبط را متوقف و پس از چند دقیقه دوباره از سر بگیرید. بعد از پایان کلاس هم امکان دانلود فیلم ضبط شده فراهم است.

امروزه آموزش سبک جدیدی به خود گرفته و تقریبا بیش از 95 درصد آموزش‌ها به صورت آنلاین در آمده. در نتیجه اساتید باید سبک کلاس داری در این محیط رو هم یاد بگیرند. نحوه آموزش، پاسخ دادن به سوالات، کنترل کلاس اعم از ورود و خروج دانشجویان و … . اینها بخشی از مهارت‌هایی است که یک استاد در کلاس آنلاین باید به آنها مسلط باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*