دوره ها

چرا دوره های ویدئویی قابل دانلود نیستند؟

چرا تصمیم گرفتیم دوره های ویدئویی را تنها به صورت مشاهده آنلاین و غیرقابل دانلود به دانش پذیران عرضه کنیم؟

آموزش آنلاین

ما در ابتدای کار، ویدئوها را در قالب یک فایل زیپ در اختیار دانش پذیران قرار می دادیم اما طی تجربه متوجه شدیم عرضه آنلاین دوره ویدئویی در مجموع به نفع دانش پذیران است. در ادامه شما را در جریان دلیل این تصمیم گیری می گذاریم:

آپدیت شدن ویدئوها

در پلتفرم دوره ها، به مراتب اتفاق می افتد که محتوای ویدئویی دوره آپدیت می شود و ویدئوی قبلی حذف می گردد. در اینصورت است که ما می توانیم کیفیت آموزش را حفظ کنیم. در صورتیکه ویدئو را دانلود کنید احتمال اینکه دوباره به وبسایت مراجعه کنید تا محتوای جدید دوره خود را ببینید پایین است.

افزایش کیفیت دوره ها

زمانیکه دوره قابل دانلود نباشد احتمال دور زدن کپی رایت، کاهش می یابد. در این صورت مدرسین اطمینان خاطر بیشتری دارند تا دوره های کامل تر و با کیفیت تری عرضه نمایند چراکه بیمی از ضایع شدن حقوق ایشان ندارند.

جذب مدرسین حرفه ای

با کاهش دورزدن کپی رایت، مدرسین بیشتری به سمت عرضه دوره ویدئویی سوق داده می شوند. اتفاقی که کمتر شاهد آن هستیم. معمولاً مدرسین با دوره های آموزشی باکیفیت و کم نظیر، دوره های خود را بصورت ویدئویی ارائه نمی دادند. اما در پلتفرم دوره ها حالا این اتفاق افتاده است.

تعامل بیشتر دانش پذیر

زمانیکه شما در صفحه دوره، در حال مشاهده محتوای آموزشی و آنلاین هستید می توانید بلافاصله سوال خود را از مدرس در قسمت پرسش و پاسخ همان دوره بپرسید. می توانید در خصوص مفاهیمی که نیاز به توضیح بیشتری دارند در اینترنت جستجو کنید یا تمارین مدرس را انجام دهید.

در هنگام مشاهده اغلب دوره ها شما لازم است آنلاین باشید تا بازدهی آموزشی کامل شود. بنابراین دانلود ویدئو و نمایش آن در تلویزیون و سایر روش ها در اینجا عملاً به ضرر شما تمام می شود.

نجات اینترنت شما

مشاهده آنلاین ویدئو، اینترنت کمتری نسبت به دانلود کل ویدئو مصرف می کند. ضمن اینکه شما می توانید کیفیت ویدئو را از سه حالت مختلف، روی حالت مناسب تنظیم کنید تا اینترنت کمتری نیز مصرف شود.

جمع بندی

ملاحظه نمودید که در نهایت این به نفع شما بعنوان دانش پذیر است. همه تلاش ما عرضه دوره های باکیفیت به آسان ترین شکل ممکن بوده و در این راه به کمک شما نیاز داریم.

با معرفی این پلتفرم به دیگران و همچنین حفظ کپی رایت به ما اجازه و انگیزه ادامه راه را می دهید.

 

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*