جشنواره نوروز پربار دوره ها 1402 کد تخفیف : n1402
دوره ها

تدریس در دوره ها

وبسایت دوره ها این امکان را برای شما فراهم می آورد تا مهارت های خود را به دیگران آموزش داده و کسب درآمد کنید.

آموزش خود را می توانید به دو صورت آنلاین ( زنده ) یا آفلاین (ویدئویی) ارائه نمایید. هر آنچه برای تولید و عرضه دوره آموزشی نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهیم.

لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید.

دوره ویدویی در جوامع امروزی و برای انسان مدرن مدیریت زمان یک امر حیاتی محسوب می‌شود. 

دغدغه مدیریت زمان، افراد را از نظر ذهنی کمی محدود نموده است و افراد فرصت کمتری برای فکر کردن به سایر مسایل از جمله افزایش مهارت‌های فردی، کسب دانش روز دنیا و … دارند.

تغییر در سبک زندگی مدرن و مدیریت زمان، افراد را مجبور به استفاده از کسب دانش از طریق روش‌های نوین و به صورت آموزش‌ آنلاین کرده است.
اما از طرفی افراد بسیاری نیز به همین دلایل فرصتی برای انتقال دانش و مهارت خود به سایر افراد جویای این علوم ندارند.

معمولاً افراد متخصص که دارای دانش و مهارت بالایی هستند زمان اندک و دغدغه‌های شغلی بسیاری دارند و اغلب فرصتی برای تدارک برگزاری دوره آموزشی ( آموزش ویدئویی یا آموزش آنلاین ) و تبلیغات و فروش برای آنها فراهم نمی‌شود.

به همین علت ما به سراغ متخصصینی مانند شما آمده‌ایم و امکانات تهیه و برگزاری دوره‌های آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. تا شما علاوه بر کسب درآمد، امکان انتقال دانش شما به دانشجویانی که نیازبه کسب این علوم دارند را فراهم آورده باشیم.

همچنین امکانی فراهم نموده‌ایم تا کاربران با خیالی آسوده از آموزش‌های تخصصی تا آموزش‌های مورد استفاده در زندگی روزمره را با نصب یک اپلیکیشن یا دارا بودن یک حساب کاربری در وبسایت بهره‌مند شوند.