وبسایت دوره‌ها
تدریس در دوره‌ها ورود | ثبت نام
منوی سایت
دسته بندی‌

درباره ما

دوره‌ها (2reha) پلتفرم عرضه و تهیۀ دوره‌های آموزشی و تخصصی برای کاربران فارسی‌زبان است. آکادمی دوره‌ها (2reha) با فراهم‌سازی بستر مناسب و امکانات لازم برای افرادی که می‌خواهند دانش و مهارت خود را آموزش دهند با شعار «آموختن بیاموز» پروسۀ تعریف دوره و برگزاری آن را به امری ساده و در دسترس تبدیل کرده است. دوره‌ها (2reha) ازجمله مجموعه‌هایی بوده که در ایران مدال آغازگری آموزش نوین را به سینه دارد. این پلتفرم چندوجهی، حدود 10 سالی می‌شود که به دو گروه اصلی «مُدرسان» و «دانش‌پژوهان»ِ دوره‌های آموزشی، خدمات ارائه می‌کند.

ارائه‌دهندگان (مدرسان): دوره‌ها (2reha) بستری برای ایجاد و برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین (زنده) و آفلاین (ویدئویی) را فراهم نموده تا مدرسین بدون داشتن دغدغۀ امکانات یا صرف وقت و انرژی برای فروش، روی برگزاری بهتر دوره‌های آموزشی خود متمرکز شوند.

شرکت‌کنندگان (دانش‌پژوهان): دوره‌ها (2reha) طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف را فراهم کرده تا دانش‌پژوهان با استفاده از امکانات جستجو و مقایسه بتوانند بهترین و مناسب‌ترین دورۀ آموزشی برای مبحث مورد نظر‌شان را پیدا کنند.

در دوره‌ها (2reha) می‌توانید، دوره‌ای را ثبت‌نام کنید و آموزش ببینید یا دوره‌ای را ایجاد کنید و به کسب درآمد برسید. دوره‌ها (2reha) کلیۀ ابزار لازم برای شرکت یا برگزاری دوره‌های آنلاین و ویدئویی در کلیۀ زمینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. آموزشگاه آنلاین دوره‌ها (2reha) می‌تواند فاصلۀ بین داشتن تبحر در یک رشته و دسترسی به آموزش آن مهارت را برایتان پُر کند.

در دوره‌ها (2reha) می‌توانید دو گروه از دوره‌های آموزشی را دنبال کنید:
مزایای استفاده از دوره‌ها (2reha)

دوره‌ها (2reha) به‌دنبال ایجاد مدل تازه‌ای در معرفی و دسترسی به دوره‌های آموزشی است تا ازاین‌طریق ضمن نزدیک‌تر شدن به برقراری عدالت آموزشی، بتواند بستر مناسبی را برای پاسخ‌گویی به نیازهای آموزشی فراهم نماید. درحال‌حاضرکاربران دوره‌ها (2reha) از دایرۀ هم‌وطنانمان، عدول کرده‌اند و فارسی‌زبانان در سراسر جهان به‌ویژه در سرزمین‌های اقلیم کردستان، افغانستان، تاجیکستان و پاکستان به اعضای خانوادۀ بزرگ دوره‌ها (2reha) اضافه شده‌اند. تمام تلاش دوره‌ها (2reha) بر این است که هیچ علم‌اندوزی به‌دلیل شرایط بد مالی یا زندگی در شهرهای کم‌برخوردار از یادگیری و پیشرفت محروم نشود و تا رسیدن به این آرمان هم از حرکت باز نخواهد ایستاد!