دوره ها

درباره ما

“دوره ها” چیست و چه اهدافی را دنبال می کند؟

 

“دوره ها” پلتفرم دوره های آموزشی فارسی زبانان است. پلتفرمی چند وجهی که به دو گروه “ارائه دهندگان” و “شرکت کنندگان” دوره های آموزشی خدمات می دهد.

 

ارائه دهندگان: دوره ها بستری برای ایجاد و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین (زنده) یا آفلاین (ویدئویی) فراهم نموده تا مدرسین بدون دغدغه امکانات یا صرف وقت و انرژی برای فروش، روی برگزاری بهتر دوره های آموزشی متمرکز شوند.

شرکت کنندگان: دوره ها طیف گسترده ای از دوره های آموزشی در حوزه های مختلف را فراهم می کند که شرکت کنندگان با امکانات جستجو و مقایسه می توانند بهترین دوره آموزشی مورد نظر خود را پیدا کنند.


“دوره ها” چه تسهیلاتی برای مخاطبین خود فراهم کرده است؟

 

  1. دوره ها با فراهم سازی بستر و امکانات لازم برای افرادی که می توانند دانش و مهارت خود را آموزش دهند و مدرس باشند، تعریف دوره و برگزاری آن را به امری ساده و در دسترس تبدیل کرده است.
  2. دوره ها سعی می کند تا ضمن ایجاد فضایی رقابتی و شفاف برای شرکت ها، موسسات، سازمان ها و انجمن ها برای معرفی دوره ها و ایونت های خودشان و جلب متقاضیان، این فرصت بی نظیر را نیز در اختیار مدرسان قرار دهد تا به صورت مستقل، دوره خود را معرفی و برگزار کنند و حتی دغدغه امکانات آموزشی را نداشته باشند و تبلیغ دوره را به دوره ها بسپارند.
  3. در “دوره ها” این امکان وجود دارد که شرکت کننده پس از شرکت در یک دوره آموزشی، در آن دوره امکان ثبت نظر و امتیاز داشته باشد تا بدین صورت بهترین دوره ها از حیث کیفیت با قیمت مناسب به مرور فیلتر شوند.

 

در یک کلام، “دوره ها” به دنبال ایجاد مدل تازه ای در معرفی و دسترسی به دوره های آموزشی است تا از این طریق

ضمن نزدیک تر شدن به برقراری عدالت آموزشی، بتواند بستر مناسبی را برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی فراهم نماید.

 

در “دوره ها” می توانید دو گروه از دوره های آموزشی را دنبال کنید:

 

  1. دوره های ویدئویی (آفلاین): دوره ها در تدوین و عرضه این دوره ها، مدرسین را همراهی نموده و در فروش مشارکت می کند.
  2. دوره های آنلاین (زنده): دوره ها بستر برگزاری دوره های آنلاین را از طریق نرم افزار ادوب کانکت (Adobe connect) در اختیار مدرسین قرار داده و شرکت کنندگان را برای شرکت در کلاس آنلاین پشتیبانی می نماید.

 

هدف “دوره ها” تسهیل آموزش و افزایش کیفیت دوره های آموزشی فارسی زبان است.